1 Kasım 2013 Cuma

Tekrar ilkokula başladım:))

Evet gerçekten uzun bir aradan sonra tekrar ilkokula başladım. Tam onbir sene olmuş!! Daha dün gibi kızımın ilkokula başlaması. Şimdi aynı şeyleri tekrar yaşıycaz diyerek başladık seneye fakat hiç de öyle olmadı. Her şey değişmişti!!!
En başta ben ; hem bir erkek annesiydim hemde tecrübelerim vardı.Sonra farklı bir okul ,farklı insanlar vardı çevremizde. Sonra okula başladığımız ilk gün tatsız sürprizlerle karşılaştık. Bir anda aşılamayacak sorunlarla karşı karşıya kaldığımı zannetttim. Sonunda her şey tatlıya bağlandı. Dualarımda her zaman "Allah'ım bizi iyi insanlarla karşılaştır" derim , meğer dualarım kabul olmuş ve iyi insanlarla bu vesileyle tanışacakmışız:))
Ve sonra oğlumun okula alışma süresi biraz uzun sürdü:(( yemek olayı , defterler ,kitaplar, kıyafetler filan derken çok şükür her şey yoluna girdi:))şimdi ödevlerimize , okuma -yazma çalışmalarımıza başladık. Oğlumda , bende yeni okulumuzu çok sevdik. Yalnız biz değiliz tabii ablamız ve babamızda:)) Ablamızda kardeşinin okulu konusunda çok hassas!!!
Evet bu arada elişlerime yalnızca uzaktan bakabildim:(( bir an önce onlara vakit ayırmak istiyorum. Ama yapamasamda okulda sıksık bahsediyorum. Çok şanslıyım, bu konularla ilgili hem çok tatlı bir öğretmenim, hem çok tatlı bir müdüremiz var. Hepimiz çok sevdik onları:))
Bu arada blogumda ihmal edildi tabiiki!! Çok sevdiğim( altını çizerek söylüyorum ) arkadaşım aynı şeylere bakmaktan sıkıldı ve beni yeni yazılar için uyarmaya başladı!! Bende biraz tembellik yaptım açıkçası:(( Hemen bir şeyler yazmalıyım derken güzel bir elişi gördüm. Bunu paylaşmalıyım dedim. Bu güzel şalı, çok sevdiğimiz öğretmenimizin değerli annesi yine çok sevdiğimiz müdüremize hediye olarak örmüş. ( ama bundan henüz haberi yok önce ben aldım) Tabii ben hemen resimledim ve sizlerle paylaştım. Çok teşekkür ediyorum öğretmenime ve değerli anneciğine, ellerine sağlık , öpüyorum ellerinden:))
Yeni işlerle ilk fırsatta yine burdayım, hoşçakalın:))6 yorum:

 1. o günleri yaşayalı ne çok olmuş:)oğlum şimdi lise bir kızım son sınıfta.zor bir süreçti bazen zorlansam da keyif aldığımız zamanlarda çoktu.hayırlı uğurlu olsun oğlunuza.bahtıda güzel olsun .çok başarılı olacağından eminim.şala gelince hem renklerine hem modeline bayıldım.özellikle detaylara baktığımda saçak kısmı çok keyifli.örenin ellerine sağlık.ve artık bu kadar ara vermeyin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dediğiniz gibi çok zor ama bir okadarda keyifli ama çabuk geçeceğini bildiğim için daha çok keyif almaya çalışıyoruz. Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler, inşallah kendi işlerimle daha sık paylaşımlar yaparım:))sevgilerimle:))

   Sil
 2. Çok şükür başladın.Merak ve heyecanla takipteyim .Sende benim en sevdiğim arkadaşımsın (altınıda üstünüde çizdim).AG

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öpüyorum seni arkadaşım, desteğinle bana güç veriyorsun:))

   Sil
 3. İnanmıyorum bu benim mi gerçekten :) bayıldım, çok duygulandım... Hatice öğretmenimizin okulumuza gelmesiyle daha da güçlendik. İyi ki bizimlesiniz ,sizlerle çok güzel bir aile olduk. İnşallah güzel evlatlarımızı hayata çok güzel hazırlayacağız.Öğretmenimin değerli annesine de çok teşekkür ediyorum ellerine sağlık :) Canan hanım bloğunuzunda yakın takipçisiyim , içten ve güzel paylaşımlarınız çok hoş :)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederim güzel yorumlarınıza,çok mutlu oldum:)) sevgilerimle....

  YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için değerli ...